Християнські новини

Найбільш зростаюча церква у світі знаходиться в Ірані

Вас може здивувати, що найбільш зростаюча церква у світі знаходиться в Ірані. Тим не менше, це оцінка тих, хто бачив і чув чудову історію про те, як мільйони людей відвернулися від шиїтського ісламу і навернулися до Ісуса Христа.
Картинка, яку Іран представляє світу, – це масштабні демонстрації з криками “Смерть США” і “Смерть Ізраїлю”.
Однак ті, хто бачив Іран зсередини, малюють зовсім іншу картину.
“Ви не можете повірити зображенням в телевізорі. Бо, наприклад, всі протести, які ви бачите на вулиці, в основному фейкові. Вони – молоді люди на вулицях, і вони сказали нам, що якщо не підемо на вулиці, ми не отримаємо свої оцінки, тому ми змушені іти протестувати”, – сказав один іранський церковний священик.
Він говорив з CBN News на умовах анонімності.
Він каже, що існує два Ірани. Той який ви бачите в новинах, і інший, який схований від світу.
” Я б сказав, що є 10 відсотків Ірану і 90 відсотків Ірану. Десять відсотків контролюють країну жорстким, релігійним способом, а потім більшість людей, які не поділяють поглядів влади. Понад 90 відсотків людей добре ставляться до США, вони не ненавидять Америку”.
Анонімне джерело хоче щоб усі знали що через сорок років після ісламської революції в Ірані відбувається ще одна – духовна революція.
“Ми живемо в особливий час. За сорок років в Ірані прийшло до Ісуса більше людей, ніж за попередні 1400 років. таким чином, є один раз, не лише у житті, але і в історії, коли є момент, коли іранці проходять до віри у Христа з такою швидкістю”.
“Те, що зараз відбувається в Ірані, вражає”, – говорить засновник і директор FAI Далтон Томас. “Це найбільш швидко зростаюча церква у світі, яка не має приміщень, не має власності, не має банківських рахунків; у якої не має централізованого керівництва; у них навіть не має деномінаційних вподобань, і вони множаться як божевільні… Те, що робить там Бог, приголомшує”.
Євангелізація приводить до інтенсивних переслідувань, які зі слів Томаса, мотивують віруючих іранців молитися.
“Як правило, те, як ми молимося, ми очікуємо, що вони хочуть, щоб усі молилися за припинення переслідувань, і вони кажуть, ні, ні, не робіть цього. Гоніння зрощують церкву. Коли переслідування припиняється, зростання припиняються. Ми хочемо, щоб Євангеліє поширювалося скрізь в Ірані”.
Іран знаходиться на межі війни з США, Томас каже, що важливо бачити, що відбувається за завісою.

Більше про ситуацію в Ірані:

“Коли мусульмани з Ірану вступають в контакт з людиною з Назарету, відбувається щось прекрасне. І коли вони розуміють, що були куплені та спасенні, і куплені єврейською кров’ю; як передбачили пророки у єврейській Біблії, то відбувається щось неймовірне; відбувається щось прекрасне, і саме це ми бачимо в Ірані”.
Томас вважає, що одного дня світо може прокинутися, щоб побачити ріст церкви в Ірані в 21 столітті, яка може позмагатися за першість з Китаєм і Кореєю в минулому столітті.
[sc name=”futerblock” ]

Джерело: CBN News 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button