УкраїнаХристиянські новини

Євангельський християнин Віктор Євпак зайняв друге місце на виборах мера в Черкасах

Євангельський християнин Віктор Євпак зайняв друге місце на виборах мера в Черкасах та виходить в другий тур.
Дані екзит-полу оголошені в ефірі програми Савіка Шустера на каналі “Україна 24”, передає Лівий берег.

Згідно з опитуванням, на виборах мера Черкас лідирує чинний міський голова Анатолій Бондаренко, він набирає 32,66 % голосів. На другому місці − християнин Віктор Євпак (19,84 %), на третьому − Віталій Ільченко (17,8 %).

Однак, це попередні дані, результати будуть встановлені трохи пізніше, потрібно стежити за підрахунком, щоб не було порушень і зловживань.

Ситуацію коментує Павло Валенчук – член команди Віктора Євпака:

“Прямо зараз ми займаємось паралельним підрахунком голосів. Явка виборців була дуже низькою, тому практично кожний голос матиме значення. В нас є представники на всіх дільницях міста (прибл. 125) і ми активно моніторимо ситуацію. Настрої в команді дуже оптимістичні, але ми розуміємо що радіти ще рано. Дуже вдячні за підтримку християнської спільноти міста. Сподіваємось побачити Віктора єдиним кандидатом від усіх прогресивних сил міста в другому турі”.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button