ПолітикаХристиянські новини

Олександр Третяк у Рівному виходить у другий тур, але є загроза фальсифікації результатів виборів

Стали відомі результати екзит-полів, які проводили у Рівному на замовлення місцевих телеканалів.  Євангельський християнин Олександр Третяк виходить другий тур, але є загроза фальсифікації результатів виборів. 
За результатами опитування найбільше голосів рівнян здобув кандидат на посаду міського голови Віктор Шакирзян – 21,3 % голосів.
Слідом йдуть Олександр Третяк та Віталій Коваль із результатом 15,8 %, на третьому місці із кількістю 9,1 % голосів опинився Олег Осуховський.

В коментарі для Слово про Слово Олександр Третяк заявив:

“Ситуація дуже складна і напружена, слуги увімкнули увесь адмінресурс і намагаються сфальсифікувати наш результат! Йде шалена боротьба за захист нашого результату”.
За даними незалежного екзит-полу, який опублікувала шеф-редакторка Lb.ua Соня Кошкіна, Рівне стало ще одним містом, у якому в другий тур виборів міського голови виходить кандидат від політичної партії «Європейська солідарність».
[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. В довготривалому перебуванні – того чи іншого – євангельського християнина на – тій чи іншій – державній посаді є, зокрема, певна спокуса і, приміром, отака небезпека (загроза).
    Тобто, що він – так чи інакше, але поволі і майже непомітно – може “втягнутися” і, по суті (фактично), стати часткою (адептом чи навіть функціонером) існуючої корупційно-олігархічно-кланової системи… Як, власне, це, на жаль, і сталося, скажімо, з чинним координатором “Всеукраїнського Собору”… :(

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button