УкраїнаХристиянські новини

Офіційна заява організації "Дім милосердя" щодо смерті Олексія Кучапіна

На офіційній сторінці у Фейсбук “Дім милосердя” оприлюднено заяву організації щодо смерті їхнього очільника Олексія Кучапіна. Ми публікуємо заяву без змін.
Дорогі наші партнери і друзі!
Ми дуже вдячні всім, хто доклав зусиль, розповсюджуючи інформацію про ситуацію з Олексієм Кучапіним, нашим другом і співробітником, з часу його зникнення. Завдяки також і вашій небайдужості його було знайдено, і розпочалися слідчі дії. Слідство виявило, щодо Олексія не було здійснено насильницьких дій, і його смерть не була спричинена вбивством. Поліція спрацювала професійно, оперативно, в рамках прийнятих процедур, і ми дуже вдячні за співробітництво. Жодних претензій до дій органів влади немає.

На жаль, більшість джерел інформації в соціальних мережах, або подають інформацію суб’єктивно, або вона взагалі не відповідає дійсності. Тому ми просимо ЗМІ та всіх небайдужих громадян звертатися за інформацією безпосередньо до нашої сторінки Дім милосердя або до Поліції м. Києва. Також просимо поставитися із розумінням до людського суму і не розпитувати родину та близьких про обставини трагедії, яка торкнулася багатьох із нас.

Номер картки дружини Олексія Олени, який розповсюджується соціальними мережами, на даний момент не дійсний. Про можливості підтримати його родину ми повідомимо згодом.
Олексій – людина великого серця, але й важкої долі. Він повністю віддавав себе служінню Дома Милосердя і намагався допомогти якомога більшому числу знедолених та тих, хто втратив дім. Завдяки його ініціативам сотні людей отримали дах над головою та повернулися до суспільства. Найкращою пам’яттю про Олексія буде продовження і розширення його справи. Тому Дім Милосердя буде надалі виконувати свою місію.
Усіх віруючих просимо молитися за родину Олексія та за його спадщину у служінні.
Прощальна церемонія відбудеться 25.07 в церкві Св.Катерини о 10.00. За адресою: вул.Лютеранська 22.

З повагою,
Парубочій Віталій, в.о. директора ГО Дім Милосердя Київ;
Кучапіна Олена, дружина Олексія і зам.директора ГО Дім Милосердя Київ;
Максим Мамакін, пастор Макарівської християнської церкви, член наглядової ради ГО Дім Милосердя Київ;
Шемігон Ігор, пастор лютеранської громади Св.Мартіна м.Київ і соціальний робітник ГО Дім Милосердя Київ.

Джерело: Офіційна сторінка у Фейсбук

[sc name=”futerblock” ]

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button