Політика

В Україні відкриють штаб для підтримки переселенців

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив про намір Верховної Ради та Кабінету Міністрів створити координаційний орган для допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО).

Джерело: Телеграм Denys_Smyhal

Сьогодні на засіданні Кабміну обговорили питання житла, працевлаштування та допомоги для ВПО. У заході взяли участь віцепрем’єрка з питань реінтеграції Ірина Верещук та міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.

Розглядали найбільш актуальні проблеми, з якими стикаються ВПО, та можливі шляхи їх швидкого вирішення. З метою ефективної реалізації цих рішень планують заснувати координаційний орган, у складі якого будуть представники уряду та парламенту. Також передбачається активне залучення до роботи з ВПО заступників голів обласних адміністрацій.

Читайте також:

Шмигаль зазначив, що відновлення житла, знищеного Росією, стане пріоритетним завданням поточного року.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button