Україна

Представники влади США на власні очі побачили звірства російських окупантів у Бучі та Києві

Вперше з початку повномасштабного вторгнення Росії на українську територію американські представники влади відвідали Україну. З візитом у Бучу та Київ 14 квітня прибули двоє американських депутатів-республіканців – сенатор Стів Дейнс від Монтани та член Палати Представників Вікторія Спарц від Індіани.

Джерело: c4u.org.ua

Депутати США на власні очі побачили звірства російських окупантів. Гостей дуже вразили масштаби трагедії й кількість цивільних серед жертв.

До того ж Стів Дейнс і Вікторія Спарц стали свідками ексгумаційних робіт в Бучі, де знаходяться ще багато тіл жертв, які будуть перепоховані.

Стів Дейнс наголосив, що ці наслідки є доказами військових злочинів Путіна. Його серце розривається від побачених неглибоких братських поховань з цивільними, жінками та дітьми.

Також він закликав інших офіційних осіб США відвідати Україну, щоб побачити все на свої очі, провести час із людьми та лідерами, які жахливо постраждали від цієї війни.

Із сенатором була ще Вікторія Спарц – перша українка в Конгресі, послідовний консерватор і захисник сімейних цінностей. Вона, як і багато інших республіканців давно підтримувала надання Україні озброєння.

З початку російського вторгнення член Палати неодноразово закликала особисто Джо Байдена діяти більш рішуче в протистоянні з Росією. Після візиту в Україну Спарц знову заявила, що США повинно долучитися до припинення цього звірства та повернути мир і порядок у Європу.

До того ж гості підтримують повернення американських дипломатів назад в Україну, та до Києва тих працівників посольства, які евакуювалися до Львова. Це допоможе розширювати співпрацю з українською владою та пришвидшить ухвалення рішень щодо американської допомоги.

Також Стів Дейнс підтримав якнайшвидше постачання Україні летальної зброї. За його словами, гуманітарна криза не закінчиться, доки не закінчиться війна, і війна не закінчиться, поки не переможуть українці.

Відомо, що Вашингтон змінює політику щодо війни в Україні, постачаючи нам дедалі більше зброї.

Окрім того, зазначається, що 14 квітня Президент США Джо Байден і експрезидент Дональнд Трамп назвали злочини росіян геноцидом українців. У Сполучених Штатах вже існує консенсус щодо однозначного засудження російського вторгнення в Україну.

Нагадаємо, що 12 квітня в Україну прибули релігійні лідери, аби проявити свою солідарність жертвам війни й подякувати за мужність українського народу. Візит організований міжнародною коаліцією Religions for Peace.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button