Новини суспільстваХристиянські новини

В Україні у віці 8-10 років дитина вже бачила порноконтент в Інтернеті – дослідження

За результатами дослідження, проведеним Proinsight Lab у партнерстві з Уповноваженим з прав дитини Миколою Кулебою та Службою порятунку дітей, українські діти у віці 8-10 років вперше побачили порноконтент в Інтернеті. А кожна пята дитина зі старшої школи спілкувалася з незнайомцем про інтимні стосунки в Інтернеті. Найпопулярнішими соцмережами серед дітей є YouTube, Viber, TikTok та Instagram. Про це заявила у Facebook радник з питань захищеності в Інтернеті при міністрі цифрової трансформації Анастасія Дякова.

Повідомляє ukrinform.ua.

Згідно з дослідженням, в якому було опитано 4700 дітей, виявили, що виходять в Інтернет вдома 95% дітей, а  67,9% – через мобільний Інтернет.

Щодо користування Інтернетом за певним віком, то 51,9% дітей почали у 6-9 річному віці, а 55,3% – у віці 8-10 років.

Серед дітей найпопулярнішими соцмережами є YouTube (91%), Viber (79,5%), TikTok (59,6%) та Instagram (59,6%).

Згідно з дослідженням, хоча б в одній соцмережі зареєстровані 80% дітей.

При цьому, у 63,4% дітей є профілі в Instagram, у TikTok – 49,9%, в YouTube – 44,5%.

Також в дослідженні підняли питання щодо порноконтенту та інтимності в Інтернеті.

Зокрема, 39,8% дітей у віці 8-10 років вперше побачили порноконтент в Інтернеті. З них 59,8% побачили контент несподівано.

Через рекламу на порноконтент потрапили 73,6%, у соцмережах такий контент побачили 51,8% дітей, 20,7% – в онлайн-іграх.

Також стало відомо, що у кожної п’ятої дитини зі середньої школи запитували в Інтернеті про їхні інтимні частини тіла, і близько 40% – серед дітей зі старшої школи.

Кожна десята дитина зі середньої школи отримувала запити на відправлення її інтимних фото (11,2%) і кожна п’ята – зі старшої школи (18,5%).

А отримували запити показати себе або торкатися своїх інтимних частин тіла на камеру 5% дітей зі середньої школи й 7% старшої. При цьому 7% дітей зі старшої школи надсилали такі матеріали.

Згідно з дослідженням, кожна п’ята дитина зі середньої школи готова зустрітися з незнайомцем з Інтернету і 42% дітей – зі старшої школи.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button