Варто замислитись

Звідки страждання та біль?

Поглянувши на природу, ми бачимо ідеальний задум нашого Творця. У фізичних законах, у природних явищах, в різноманітності рослин та тварин, в будові свого тіла, в народженні дитини, – у всьому цьому ми бачимо відблиск краси та досконалості. Але, одночасно, навколо нас – війни, хвороби та жорстокість.

Біблія говорить, що Бог є любов. Якщо Бог є добрим, чому існують страждання? Чому дитина мучиться від болю, люди стають наркоманами та безхатченками, існують багаті та бідні?

Згідно книги Буття (1-3 розділи), Бог створив досконалий світ. «І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, – вельми добре воно!» (Буття 1:31). Але гріхопадіння Адама та Єви привело до появи гріха і смерті, отже страждань та несправедливості. «… проклята через тебе земля…» (Буття 3:17).

Чому існують страждання? Ми маємо розуміти, що наш світ – зруйнований та нищиться день від дня саме через панування гріха і його наслідків. Усі ми є грішниками, оскільки є нащадками Адама та Єви. Своєю поведінкою ми підтверджуємо Біблійні слова. Ми показуємо свій бунт проти Бога та нашого Творця, коли вирішуємо чинити по-своєму та йти своєю дорогою, а не Божою.

Більше про те, чому існують старждання:

Між гріхом і болем є зв’язок

Добра новина в тому, що Ісус Христос прийшов на землю до грішників та поніс покарання за наші гріхи. Його розп’яли на хресті і Він переміг смерть Своїм Воскресінням, відкривши нам шлях до раю. Він пообіцяв тим, хто в Нього повірять, майбутнє вічне життя, де вже не буде смерті, сліз, страждань. Ідеальний світ буде відновлений:
«…Оце оселя Бога з людьми, і Він житиме з ними! Вони будуть народом Його, і Сам Бог буде з ними, і Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре, і не буде вже смерти. Ані смутку, ані крику, ані болю вже не буде, бо перше минулося!» (Об.21:3,4).

Томмі Мітчел 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button