Новини суспільстваХристиянські новини

1 із 10 хлопців дивиться порно щодня

Нове опитування, проведене на замовлення Daily Mail (Великобританія), показало, що 11 % хлопців у віці від 16 до 21 переглядають порно в інтернеті щодня.

Джерело: christiantoday.com

Опитування 1010 хлопців та чоловіків у віці від 16 до 21 року, проведене Survation, показало, що серед тих, хто бачив порно в Інтернеті, 11% переглядали його щодня.

Сорок відсотків тих, хто сказав, що бачили порно в Інтернеті, сказали, що переглядають його принаймні кілька разів на тиждень.

З хлопців, які займалися сексом, майже половина (48 %) заявили, що брали участь у статевому акті, бо бачили це в порно.

Приголомшливий 41 % хлопців, які займалися сексом, заявляють, що брали участь у сексуальній діяльності, навіть не поцілувавши свою партнерку. 

Приблизно половина (48 %) сказали, що мали анальний секс.

Читайте також:

Більше третини (35 %) тих, хто займався сексом, заявляють, що були засмучені через сексуальну активність, в якій брали участь.

Третина тих, хто повідомив, що отримали сексуальні фотографії за згодою, поділилися ними з іншими хлопцями.

Нагадаємо, 10 % дітей, які зовсім нещодавно перейшли в 7-й клас, кажуть, що дивляться порнографічні матеріали в таких ількостях, що сумніваються в тому, що зможуть зупинитися. Чому це відбувається і чому в такому ранньому віці? Це питання доступності та притуплення чутливості.

 

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button