Україна

В Україні поновили свою роботу 50 посольств, при цьому вручення вірчих грамот представниками інших держав відбуватиметься у Софійському соборі

Вже 50 посольств інших держав поновили свою роботу в Україні. При цьому представники іноземних країн вручатимуть вірчі грамоти Президенту України на території Софійського собору. Про це заявив глава держави Володимир Зеленський.

Джерело: zn.ua з посиланням на Facebook Офісу Президента України

За словами Зеленського, повноцінне поновлення діяльності посольств дуже важливе не тільки практично – для роботи дипломатів, а й символічно.

Він впевнений, що кожне посольство, яке повертається в нашу столицю, є свідченням віри в перемогу України у війні, розвʼязаній Російською Федерацією.

Також глава держави розповів, як зміниться церемонія вручення вірчих грамот послами іноземних держав.

Церемонія відбуватиметься не просто в Києві, а на території Софійського собору, бо це і сакральний, і історичний, і державницький центр українського народу.

Як зазначив Президент, приймаючи саме у Софії вірчі грамоти від послів, ми демонструємо, хто такі українці й висловлюємо найвищу повагу представникам інших народів. При цьому ми одночасно очікуємо від них такої ж поваги й щирості до інтересів та історії українців.

Зеленський повідомив, що першими послами, у яких 2 червня він прийняв вірчі грамоти в межах такої нової церемонії, стали посли Молдови, Індії та Сполучених Штатів Америки.

Нагадаємо, що за словами Глави УГКЦ, 9 квітня, у Соборі Святої Софії Київської відбувся міжконфесійний захід «Спільна молитва за Україну». У ньому взяли участь керівники Церков та релігійних організацій України. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!