Релігія

Росія посилила переслідування за релігійною ознакою на окупованих територіях

Керівник офісу Міжнародної релігійної свободи Рашад Хусейн заявив, що Росія посилила брутальність переслідувань за релігійною ознакою у тому числі в Україні на окупованих територіях. Попри тогорічний звіт про релігійну свободу, де РФ викликала особливе занепокоєння, держава-агресор не припиняє переслідування.

Джерело: risu.ua та ukrainian.voanews.com

За його словами, світ бачить брехню Путіна, який намагався виправдати безпідставний і неспровокований напад на Україну денацифікацією.

Люди у світі є свідками російського брутального переслідування релігійних лідерів та руйнування релігійних об’єктів, заявив Керівник офісу Міжнародної релігійної свободи.

Тим, хто сповідує свою релігію, російські суди присуджують надмірні терміни ув’язнення. Щороку РФ отримує зауваження за переслідування «Свідків Єгови».

Представник Державного департаменту зазначив, що російська влада проводить сотні обшуків у помешканні підозрюваних в екстремізмі, що часто супроводжуються насильством.

Відомо, що Держдепартамент США публікує щорічний звіт про релігійну свободу ще з 1998 року.

У 2022 році щорічний звіт представляв у Вашингтоні державний секретар США Ентоні Блінкен. Він заявив, що релігійна свобода є одним з базових прав людини, і для Америки є пріоритетом зовнішньої політики.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button