Новини суспільства

Опитування: понад 70% українців впевнені в перемозі України у війні

За результатами соціологічного опитування, понад 70% українців впевнені в перемозі України у війні проти Росії. Водночас майже 50% очікують завершення війни через півроку-рік.

Джерело: censor.net

Дослідження провів Київський міжнародний інститут соціології у грудні 2022 року. Всього було опитано 2007 респондентів.

Згідно з опитуванням, 75,3% українців впевнені в перемозі України у війні проти Росії. Водночас 20,4% скоріше впевнені, 2,5% невпевнені, а не змогли відповісти 1,7%.

Також стало відомо, що завершення війни через півроку-рік очікують 49,6% респондентів. А 26% вважають, що війна закінчиться через більше, ніж рік. Переконані, що Україна переможе через кілька місяців, 13,6%, а не визначилися із відповіддю 9%.

Читайте також:

КМІС дійшов висновку, що суспільство сподівається на швидке завершення російсько-української війни та перемогу України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button