УкраїнаХристиянські новини

З 24 лютого діятиме адаптований карантин: в церкву можна ходити, але є обмеження

Як повідомив міністр МКІП Олександр Ткаченко, з 24 лютого в Україні діятиме адаптивний карантин, або «жовта» зона. При цьому можна відвідувати церкву та різні заклади культури, але важливо не забувати про карантинні обмеження. Повідомляє risu.ua з посиланням на ukrinform.ua.

При адаптованому карантині, або «жовтій» зоні дозволено проведення масових заходів за участю до 1 особи на 4 кв. м площі приміщення або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі) та наповненістю до 50% місць у кожному залі.

Читайте також:

Однак, повідомляє Ткаченко, треба пам’ятати, що можуть діяти різні карантинні обмеження в областях. Тому важливо дотримуватися карантинних вимог.

З 24 лютого діятиме адаптований карантин: в церкву можна ходити, але є обмеження

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button