Новини культуриХристиянські новини

Білл Ґейтс написав книгу про боротьбу з глобальним потеплінням у той час, коли світ замерзає

«Як уникнути кліматичної катастрофи» (How to Avoid a Climate Disaster: The Solutions We Have and the Breakthroughs We Need) – саме так називається нова книга Білла Ґейтса, яка зявиться у продажу 23 лютого. Тема книги боротьба з «глобальним потеплінням».

Як повідомляє politteo.online, автор-бізнесмен в анотації книги пише, що «витратив десятиліття на розслідування причин та наслідків зміни клімату».

«Як уникнути кліматичної катастрофи» – це не лише книга про те, чому нам потрібно працювати над досягненням нульового рівня викидів парникових газів, а й також про те, що ми маємо зробити аби зупинити сповзання планети до екологічної катастрофи.

Для написання книги Ґейтсу допомагали експерти у різних галузях.

Раніше генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерреш вважає, що кліматичну ситуацію, що склалася у світі є «драматичною» і закликав світових лідерів оголосити «надзвичайний кліматичний стан», аби стимулювати дії щодо запобігання «катастрофічного глобального потепління».

Читайте також:

Схожі статті

Голова руху «Всі разом» Руслан Кухарчук підкреслив, що світ замерзає, повсюдно нетипові холоди.

«В Україні небачені морози й снігопади – рекорд за останні 8 років. По всій Європі, в тому числі південній – небачені за останні 10 років морози. В американському Техасі на кордоні з Мексикою – замерзають домашні басейни й вимирають тварини, непристосовані до таких холодів. Там же – більше сотні автомобілів стикаються через ожеледицю, стаючи учасниками одного з наймасштабніших ДТП в історії. В зазвичай теплій Атланті, де я зараз перебуваю, мороз під 10 градусів – місцеві в шоку», – зазначає Руслан.

Руслан продовжив:

«А тим часом Білл Гейтс прямо в ці дні випускає свою нову книгу з несамовитою назвою “Як уникнути кліматичної катастрофи”. Про те, що треба менше газувати, бо температура підвищується».

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button