Україна

На матеріальну допомогу можуть розраховувати найбільш вразливі категорії громадян

Міністерство соціальної політики України направило в Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) черговий список заявок на отримання матеріальної допомоги 130 тисячам українців.

Джерело: focus

Хто може отримати фінансову допомогу?

Як повідомила 20 вересня пресслужба відомства, на матеріальну допомогу можуть розраховувати найбільш вразливі категорії громадян: пенсіонери, люди з інвалідністю, самотні батьки, а також малозабезпечені сім’ї, які не є переселенцями, але потребують підтримки та які зареєстрували заявку на отримання фінансової допомоги від міжнародних організацій на платформі «єДопомога».

Зазначається, що це третій список, який надійшов до УВКБ ООН. До цього, за двома попередніми списками, кошти отримали 148 338 осіб.

Міністерство звертає увагу громадян на те, що після передачі списків вони додатково перевіряються міжнародними організаціями на випадок повторних платежів.

Також нагадали, що для отримання грошової допомоги особам, які відповідають зазначеним критеріям, необхідно зареєструватися на платформі «єДопомога». Після цього Мінсоцполітики перевіряє дані, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримати перевірену інформацію про заявників.

Як повідомлялося раніше, постраждалі від війни громадяни України можуть отримати до 1 мільйона гривень одноразової грошової виплати. За словами першого віцеспікера Верховної Ради Олександра Корнієнка, гроші отримають журналісти, працівники об’єктів критичної інфраструктури, державні службовці, які постраждали під час виконання своїх обов’язків, або члени їхніх сімей у разі загибелі.

Читайте також:

У Міністерстві соціальної політики наголошують, що ті громадяни, які мають заборгованість з оплати комунальних послуг, не можуть розраховувати на отримання субсидій, якщо не підпишуть угоду про реструктуризацію боргу. Для укладення договору реструктуризації боржникам необхідно звернутися до постачальників відповідних комунальних послуг.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button