УкраїнаХристиянські новини

В Україні скасовується довідка про склад сім’ї

Михайло Федоров, віцепрем’єр та міністр цифрової трансформації, у Facebook заявив про те, що в Україні скасовується довідка про склад сім’ї. Повідомляє radiosvoboda.org. Повідомлення про цю новину опубліковане на Facebook-сторінці Михайла Федорова.
Михайло повідомив у Facebook, що сьогодні не потрібна довідка про склад сім’ї. Також він написав через які обставини не потрібний цей документ:

  • коли призначається грошова допомога, якщо хтось з військовослужбовців загинув або помер, став людиною з інвалідністю або частково втратив працездатність без встановлення інвалідності;
  • коли відбувається процедура оформлення відшкодування витрат, пов’язаних з доглядом ветеранів війни;
  • коли оформляються виплати одноразової грошової допомоги, якщо працівник загинув (помер), поранений, став людиною з інвалідністю або його звільнили з Держспецзв’язку;
  • коли виплачують грошові компенсації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту за під найм (найм, оренду) житла;
  • коли відбуваються процедури продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України;
  • коли військовослужбовці отримують житлові приміщення або грошові компенсації за належне їм для отримання житлове приміщення.

Також міністр зазначив, що чинним законодавством не передбачено отримання такого документу. До того не визначено орган, який видає таку довідку.
Читайте також:

За словами Мінцифри, ще у липні минулого року наказом Міністерства соціальної політики довідка про склад сім’ї втратила чинність.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button