РелігіяХристиянські новини

За минулий 2019 рік в Європі зафіксовано понад 500 злочинів проти християн

Згідно з даними ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі) в Європейських країнах упродовж 2019 року було здійснено понад 500 злочинів проти християн. ОБСЄ повідомляє, що упродовж 2019 року відбувалися напади на священників, акти вандалізму, атаки на об’єкти соціальної інфраструктури, осквернення Найсвятіших Тайн.
Повідомляє politteo.online з посиланням на Catholic News Agency.
Причина таких злочинів – ненависть до християн. Найбільше це ставало помітним у Франції. Там зафіксували 144 випадки. А ще за словами ОБСЄ, у Німеччині відбулося 81 інцидент, 75 в Іспанії та 70 в Італії.
Загалом в ОБСЄ зафіксували 595 випадків агресії проти християн: 459 – напади на власність, 80 – жорстокі напади на людей.
Зокрема значна частина нападів стосується профанації Найсвятіших Тайн. Святотатці вривалися до храмів, нищили дарохранильницю й/або викрадали Найсвятіші Тайни, або розкидали Їх по підлозі.
Читайте також:

Також атаки на ґрунті ненависті до християн були досить помітними у підпаленні храмів. Так, у Франції упродовж 2019 року відбулося щонайменше 20 підпалів церков.
Закликаємо молитися за навернення терористів до Господа та за Божий захист християнам.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!