Новини суспільства

Відбувся християнський табір «Шлях переможця» для названих сімей

З 8 по 15 серпня команда БО «Вірити, Надіятися, Любити» разом з волонтерами провела черговий табір «Шлях Переможця» для родин з сиротами (дитячі будинки сімейного типу, усиновлювачі, опікуни) на базі «Промінь добра» (Радивилівський район, Рівненська область).

Назва табору «Шлях Переможця» ґрунтувалася на Біблійному вірші з Об’явлення 21:7 «Переможець успадкує все». Організатори говорили про те, як стати переможцем й отримати нагороду. Доносилась думка, що цей шлях розпочинається з віри в Ісуса Христа, і, в результаті, людина отримує вічне життя. Для ілюстрування команда використовувала життя біблійного героя Мойсея та спортивні змагання.

Програма табору була дуже насичена. Смачна їжа, зібрання, спортивні змагання і конкурси, виготовлення поробок, кінотеатр, подарунки – все слугувало, щоб учасники табору могли відпочити душею й тілом.

Окрім цього, в програму входив час для сім’ї, коли родини могли разом піти до озера, магазину, чи пограти в настільні та спортивні ігри.

Також організатори потурбувались, щоб батьки й діти мали й духовну їжу завдяки біблійним урокам, проповідям, пісням, сценкам, зібранням, вечірнім спілкуванням.

Команда Благодійної Організації бачить Божу руку у проведенні табору. Господь надавав можливість говорити сім’ям Благу звістку та знайомитись з новими людьми. Відкритість родин та навіть покаяння дітей свідчили про Божу роботу, яку Він здійснював через команду організаторів.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!