СвітХристиянські новини

Лідери Євангельских церков Білорусі звернулися з проханням молитися за країну

«Дорогі брати і сестри, від імені всіх євангельських церков Білорусі закликаємо посилити молитву за нашу країну. Моліться за припинення жорстокості, насильства і кровопролиття, а також за всіх постраждалих і їхні сім’ї. Моліться за всіх людей, за начальницьких (1 Тимофія 2: 1-2), щоб вони мали страх Божий і пам’ятали, що над ними є Вищий суддя, Якому ми всі дамо звіт (Римлян 14:12)», – йдеться в зверненні, пише invictory.org.

«Моліться, щоб народ звернувся через Ісуса Христа до Бога і полюбив Його всім серцем, всією душею і всією думкою, і ближнього твого, як самого себе. Пропонуємо об’єднатися в молитві з постом з 18 по 20 листопада (середа – п’ятниця), здійснюючи молитви в зборах і по домівках, покладаючись на Божу мудрість та силу (Книга пророка Даниїла 2: 20-21). Також продовжуємо молитися (з постом) в наступні дні, щоб Господь явив Свою милість і правду», – закликали в листі до молитви.

Лист підписали:

  • Леонід Міховіч, Союз Євангельських Християн Баптистів в Білорусі
  • Сергій Цвора, Об’єднана церква християн віри євангельської в Республіці Білорусь
  • Леонід Вороненко, Релігійне об’єднання громад християн повного Євангелія в Республіці Білорусь

Нагадаємо, в Білорусі тривають протести післяп резидентських виборів 9 серпня, на яких, згідно з даними ЦВК, з великою перевагою переміг чинний президент Олександр Лукашенко, який перебуває при владі з 1994 року. Але люди в країні з цим не згодні і триває протистояння.
Читайте також:

 
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button