СвітХристиянські новини

В США ЛГБТ вимагають включати геїв у різдвяні фільми

Телекомпанія, Hallmark, відома своїми сімейними програмами та фільмами, опинилася в центрі скандалу з ЛГБТ. Популярність різноманітного різдвяного контенту не оминула питання нетрадиційних відносин. Американська організація “LGBTQ-nation” направила листа з вимогою від сімейного телеканалу Hallmark створити “ЛГБТ-святкові романтичні фільми”, вказуючи на трендовість даної тематики: “Три фільми минулого року з головними героями-ЛГБТ заробляли понад 100 мільйонів доларів в прокаті”.

Логічною була б відмова сімейного телеканалу включати подібний контент, адже це суперечить тематиці й цінностям програм. Однак керівництво телевізійної мережі підтвердило свою прихильність до ЛГБТ.
Генеральний директор Hallmark Білл Еббот дав інтерв’ю, в якому зробив ряд скандальних заяв. На питання про те, чи можна в майбутньому відзняти різдвяний фільм з геями в головних ролях, він стверджував, що “відкритий” до можливості цього. До цього Еббот вже відзначився скандальною заявою, що він особисто не вважає Різдво релігійним святом.
Позиція Hallmark збурила християнську громадськість, яка виступила категорично проти планів Hallmark наповнити різдвяні фільми одностатевими парами. Небайдужі громадяни зібрали вже кілька десятків тисяч підписів під петицією з вимогами не допустити цього. В петиції, зокрема, акцентується на сімейності подібних фільмів, а отже їх дивляться із дітьми, тому демонстрація одностатевих відносин є неприпустимою.
Також автори петиції звернули увагу Hallmark на основну цільову категорію своїх глядачів — дітей, а також сімейних людей. Вони можуть скасувати підписку, якщо контент буде продукувати зовсім інші цінності.
Цей скандал вже порівнюють із фактичною зрадою Chic-fill-A, бо американський телеканал Hallmark, заснований спочатку як християнський American Christian Television System, демонструє віроломний відхід від своїх фундаментальних позицій та підіграє ліберальному мейнстріму.
Водночас не можна вважати деформацію святкування Різдва чимось новим. Вже багато років Ісус Христос перестав бути ключовою фігурою свята. Святкування Різдва багато років поступово втрачає свою релігійну форму і зміст, перетворюючись на черговий вихідний із подарунками та “зимовою атмосферою”.

Проте за останні роки ліволіберали на Заході намагаються остаточно позбавити Різдво його першочергового значення. Це ні що інше як блюзнірство, знущання й цілеспрямоване богохульство, коли ЛГБТ-активісти намагаються поповнити різдвяні традиції прославленням гріховної поведінки. За таких обставин завданням християн є не лише протистояння включенню гріха в атмосферу свята, але й відродження справжньої суті Різдва — свята народження Ісуса Христа.

Джерело: Християни для України

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

3 Коментарів

 1. І все це – ще один переконливий доказ і яскраве свідчення того, що – попри нинішній надзвичайно швидкий і масштабно-стрімкий науковий і технічно-технологічний прогрес – сучасна західна “цивілізація”, колись заснована на християнських цінностях і світогляді, по суті, деградує і занепадає. І , насамперед і саме, в етично-ментальній і духовно-культурній царині…
  І все таке й багато чого подібного та, загалом, і різного іншого, як добре знаємо, вже дуже давно було передбачено в Слові Божому, в т. ч. в тих пророцтвах і обітницях, які залишив нам, християнам, Сам Христос.
  “Коли ж це почне збуватися, тоді ви випростайтесь і підійміть голови ваші, бо наближається визволення ваше”. І твердо “знайте, що близьке Царство Боже”. “І тоді побачать Сина Людського, Який гряде на хмарах з силою і славою великою” (Лк.21:27,28,31). :)
  “Амінь. Так, гряди, Господи Ісусе!” (Одкр.22:20), :)

 2. Разом з тим. Не маємо жодного права допустити подібний розвиток подій тут, у нас, – в незалежній Україні!
  Як і “гібридного” її “поглинання” агресивним – імперсько-шовіністським “русским миром”, окульно-неопоганським мракобіссям та різною іншою диявольсько-демонічною темрявою!
  В т. ч. безглуздими і прикрими – внутрішніми чварами і розбратом, поділами, нетерпимістю і ворожнечею: на релігійному та етнічному (мовно-етнічному і етнорасовому), суспільно-політичному і соціально-майновому та будь-якому іншому ґрунті.
  Самостійна і демократично-правова держава Україна та її – з’єднаний братньою любов’ю і благодаттю Святого Духа – різноликий Божий люд, врешті-решт, мають – успішно та вповні – виконати ту важливу й відповідальну місію і завдання, що визначив і покладає на них Божий Промисел!
  І саме на цей і наступний – вже, судячи з усього, ЕСХАТОЛОГІЧНИЙ (завершальний) період: “в останні роки” і “в останні дні” (Єз.38:8,16) Історії спасіння людського роду. Амінь. :)

 3. Р. S. До речі, отут – за цим посиланням – можна ознайомитися з іще одним (і доволі цікавим) пророцтвом щодо України:
  https://crs-center.org/ya-stoyav-tut-v-ukrayini-tut-v-ukrayini-ya-zbirayu-armiyu-proroche-vidinnya-misionera-z-velikobritaniyi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button