Україна

Команда благодійного фонду «Нові вершини» розповіла про Різдво двом тисячам дітей та підліткам

Різдвяний тур Благодійного фонду «Нові вершини» охопив 2036 дітей та підлітків, 356 з яких отримали «коробочки щастя», а 1680 діток, окрім солодкого подарунка, змогли побачити вистави «Четвертий мудрець» та «Різдвяна історія». Фонд «Нові вершини» відвідав Житомирську, Київську, Чернігівську, Сумську, Запорізьку та Донецьку області.

Джерело: noviv.org

«Коробочки щастя» отримали 202 дівчинки та 154 хлопчики. Благодійники з України зібрали 296 подарунків (з них 26 пожертв на 13 тис. грн через онлайн-конструктор на сайті noviv.org). Ще 60 «коробочок щастя» придбали на пожертви з США.

За скромною статистикою стоять недитячі історії тих, для кого організація збирала подарунки. Батько Сніжани з Григорівки, воював в АТО, повернувся з фронту і повісився у дворі власного будинку. Там дівчина живе з мамою, щодня проходячи повз місце, де батько вкоротив своє життя.

Команда благодійного фонду «Нові вершини» розповіла про Різдво двом тисячам дітей та підліткам

Дівчинка, Мирослава з синдром Дауна живе у селі Малі Єрчики на Київщині. Мама ходить до церкви, тато зловживає алкоголем. Вони живуть у різних частинах села і поки мати на роботі, дівчинка змушена бути з батьком.

Мати Артема з Григорівки померла від горілки й опіку над ним взяла бабуся. У нього ще є дядько, але він теж зловживає. Як тільки волонтери увійшли до хати, перше, що зробив хлопчик, це запитав: «Ви мене не заберете? А ви не служба?». Артем боїться, що його заберуть до дитячого будинку.

Молода мама із села Мала Зубівщина на Житомирщині любить випити та виховує п’ятеро дітей. Всі вони від різних чоловіків. Співмешканець, який зараз проживає з ними, не є батьком жодного з дітей.

Ще одна страшна історія родини, яка проживає в селі Новаки на Житомирщині. «Мама» яка має чи 12, чи 13, чи 14 дітей, точно ніхто не знає. Старші діти десь у бабусі, невідомо де і чи є вони взагалі. Після народження кожної наступної дитини, жінку питають: «А хто батько?», вона каже: «Я там що, бачила? Темно ж було». Три тижні тому вона знову народила, але дитинка з’явилася рано і її забрали у міську лікарню, полікують і повернуть назад.

Команда благодійного фонду «Нові вершини» розповіла про Різдво двом тисячам дітей та підліткам

Продавчиня розповіла, що поки мама була в пологовому будинку, діти прийшли в магазин просити хліба, а вона запитала, чим вони годують молодшого хлопчика, якому ще не виповнився рік. Діти відповіли, що варять манку на воді. Такий тягар на своїх плечах вже несуть дівчата, яким 8-9 років. Мама витрачає всі гроші, які виділяють на дітей, на випивку. Діти залишені просто самі на себе. Голі, босі, голодні та в дуже жахливих умовах. Вони розбирають одну з кімнат свого «будиночка» на дрова, якщо це можна так назвати. Самі діти намагаються десь працювати, щоб заробити на життя для сім’ї.

«Іноді нам здається, що ми живемо погано і нам чогось не бракує, але коли ти виїжджаєш на таку місію, то приходить усвідомлення, що тобі, слава Богу, живеться не так погано. Коли я бачу такі умови життя і дітей, і батьків, просто хочеться перевести їх у хороші умови проживання, щоб вони ні в чому не мали потреби. Однак це не в наших силах. Поки що ми можемо лише принести радість і світло Різдва в їхні домівки та дарувати подарунки. Звичайно, за пару днів, а то й раніше, їхнє життя повернеться на круги своя. Проте ми точно знаємо, що змогли поділитися любов’ю та турботою, які Всемогутній Бог дарує нашим серцям», – сказав Павло Михайлов, координатор акції «Коробочка щастя».

Читайте також: 

7-річний хлопчик врятував свою сестру під час пожежі в їхньому будинку

«Ми раді надихати інших для євангелізації та допомоги тим, хто цього потребує. Минулого року на Вінниччині роздали «коробочки щастя». Побачивши ефект від проєкту та бажаючи допомогти більшій кількості дітей, які жили в жахливих умовах, небайдужі житомиряни та вінничани заснували проєкт «Подаруй посмішку». Завдяки цьому проєкту сотні дітей Вінницької області отримали добрі новини та подарунки. Нехай добро множиться, а благодійників і змінених на краще доль стає ще більше» – команда благодійного фонду «Нові вершини».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button