СвітХристиянські новини

Анджей Дуда назвав ЛГБТ-рух "ще більш руйнівною для людини ідеологією", ніж комунізм

Чинний президент Республіки Польща Анджей Дуда, який висувається на повторний термін, дав оцінку ЛГБТ-руху як суспільно-політичній ідеології.
Про це він заявив у суботу, 13 червня 2020 року, під час спілкування з виборцями у місті Бжег, передає  Dziennik.pl.

“Це просто ідеологія. (…) Якщо хтось має сумніви, чи це ідеологія, чи ні, нехай вони зазирнуть на сторінки історії та побачать, як виглядала побудова ЛГБТ-руху у світі, як виглядає побудова цієї ідеології, які погляди сповідували ті, хто її будував”, – сказав Дуда.

Він наголосив, що “найкращим доказом того, що це ідеологія, є те, що деякі люди, які мають гомосексуальні уподобання, не ототожнюють себе із цим рухом та ідеологією”.

“Вони просто мають свої уподобання і все. Вони вважають, що це їхня приватна справа. Я поважаю всіх людей, але не дозволю ідеологізувати дітей, бо це моя відповідальність за Польщу та польську молодь”, – сказав президент Польщі.

“Не за це 40 років боролося покоління моїх батьків, щоб вигнати комуністичну ідеологію зі шкіл, щоб її не можна було нав’язувати дітям, щоб нею не можна було промивати мозок молоді та індоктринувати їх, молодь, дітей, солдатів в армії, молодіжні організації, вони не боролися за те, щоб ми прийняли, що прийде інша ідеологія, ще більш руйнівна для людини, ідеологія, яка під виглядом поваги та толерантності приховує глибоку нетерпимість та усунення, виключення з життя всіх, хто не хоче на неї піддатися”, – зазначив Дуда.

  • Перший тур президентських виборів у Польщі призначено на 28 червня.
  • 28 травня соціологи давали Дуді 39% голосів, а його найближчому суперникові, кандидату від опозиційної “Громадянської коаліції”, лібералу Рафалу Тшасковському – 27%.
  • Виборча компанія правого консерватора Анджея Дуди проходить під гаслом “Хай живе Польща!”.
  • Нещодавно він підписав Карту сім’ї, спрямовану на посилену підтримку інститутів відповідального материнства, батьківства і дитинства, а також висловився проти “агресивної сексуалізації” неповнолітніх.

Джерело: espreso.tv

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button