УкраїнаХристиянські новини

З’явився новий християнський інформаційний ресурс "Світогляд"

З’явився новий, професійний, християнський інформаційний ресурс – онлайн-видання ІА «Світогляд». Агенство є незалежною, недержавною організацією. Колектив видання рішуче налаштований свою роботу спрямовувати на посилення позитивного впливу на суспільство через медіа.

“Основними принципами, якими ми керуємося – це об’єктивність, користь та доброта. Через новини, статті, інтерв’ю та інші публікації плануємо доносити своїй аудиторії різнобічне розуміння світу та процесів, що в ньому відбуваються з християнської точки зору” – пише ІА “Світогляд”.

Агентство відкрите до співпраці.  Запрошують журналістів, дописувачів, лідерів думок та волонтерів з біблійним поглядом на життя долучатися до наповнення ресурсу. Кожен хто може писати про виклики сьогодення, аналізувати політичні, економічні, соціальні процеси України та світу, а також свідомо та грамотно висловлювати думки.
Ресурс в соцмережах:
https://t.me/iasvitogliad Телеграм
https://instagram.com/svitogliad_news Інстаграм
[sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button