СвітХристиянські новини

Євреї та християни тепер можуть молитися на Храмовій горі

Нещодавно суддя магістрату Єрусалиму Більха Яхалом скасувала запобіжний захід єврею, якого «спіймали» на молитві на Храмовій горі під час Йом Кіпура. Суддя постановив, що євреям дозволено спокійно молитися на найсвятішому єврейському місці. Ймовірно, це стосується і християн, якщо не в тексті наказу судді, принаймні в його прецеденті.

Джерело: christianheadlines.com

Євреї та християни можуть молитися на Храмовій горі в Єрусалимі. Чому це новина? Після завершення Шестиденної війни 1967 року Ізраїль домовився про припинення вогню з арабськими країнами, які воювали проти нього. Припинення вогню, а не мир.

Ізраїльтяни вірили, що після розгромної поразки арабських армій та втрати великої території араби нарешті зрозуміють, що вони не можуть виграти у військовому плані, і що Ізраїль – це реальність, з якою треба жити, а не боротися. Багато хто вважав, що все, що потрібно – це переговори про повернення землі, і тоді араби укладуть мир.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “Єрусалим буде потоптаний язичниками, аж доки не скінчаться часи язичників” (Лк.21:24).
    І от коли остаточно “скінчаться часи язичників”, то тоді до Христового “спасіння” благословенно “ввійде повна кількість язичників; таким чином весь Ізраїль спасеться” (Рим.11:11,25,26).
    А ось деякі історичні деталі того, як саме “весь Ізраїль спасеться”, пророче описані, зокрема, в Зах.12:8-14; 13:1,2.
    Ну що ж: так виглядає, що тоді, в 1967 р., коли Ізраїль відновив свій контроль над Східним Єрусалимом – за винятком Храмової гори – і розпочався, так би мовити, перший етап цього “закінчення часів язичників”. А наразі – в контексті згаданого в цій статті судового рішення – мабуть, можна вважати, що настає вже другий його етап…
    І слава Богу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!