СвітХристиянські новини

Вірш Ісая 41:10 – визнаний найбільш читаним у YouVersion за 2020 рік

У 2020 році YouVersion зафіксував зростання загального обсягу пошукових запитів на 80 відсотків, що склало майже 600 мільйонів пошуків у всьому світі. Окрім того, вірш Ісаї 41:10 був визнаний найбільш читаним.

У розпал бурхливого року рекордна кількість людей з вірою бореться зі страхом, звертаючись до Божого Слова як джерела сили, підбадьорення та надії.

Популярний біблійний додаток YouVersion та вебсайт Bible Gateway нещодавно опублікували огляди, які показують, що цього року істотно зросли пошуки в Біблії, зокрема таких термінів, як страх, зцілення та мир, повідомляє www.slovoproslovo.info з посиланням на Christianity Today.

Тільки в 2020 році YouVersion зафіксував зростання загального обсягу пошукових запитів на 80 відсотків, що склало майже 600 мільйонів пошуків у всьому світі. Окрім того, Ісая 41:10 був визнаний віршем, який найбільш часто шукали, читали та додавали до закладок.

У вірші сказано:

“Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю”.

“Через усі труднощі люди продовжують шукати Бога і звертатися до Біблії, щоб отримати силу, мир і надію, —  пояснив засновник YouVersion Боббі Груневльд. — Хоча 2020-й рік — це, як багато хто каже, рік, який хотілося б забути, ми сприймаємо його як рік, коли Бог використовував біблійний додаток, щоб допомогти багатьом людям, які шукають відповіді”.

Пошук по Біблії в додатку різнився протягом 2020 року за різних обставин. Протягом кількох перших місяців року „страх” був найбільш пошуковим ключовим словом програми. Слово «справедливість» також має тенденцію до кінця травня і знову наприкінці серпня та вересня. Крім того, кількість пошуків по словам “зцілення”, “мир” та “любов” постійно змінювалася протягом року.

В цілому YouVersion побачив найвищий рівень світового залучення Біблії в історії програми. У 2020 році було прочитано 43,6 мільярда розділів Біблії, відтворено 7,5 мільярда аудіоглав і завершено 1,4 мільярда днів читання Біблії за планом. Крім того, було передано пів мільярда віршів.

Коли в березні розпочались обмеження в США через COVID-19, вебсайт отримав приблизно в 90 разів більше запитів, ніж у середньому, що стосується віршів на тему пандемії та Божого зцілення від хвороби.

Запити, пов’язані з расизмом, справедливістю та пригнобленням, зросли в 100 разів у середньому за тиждень після смерті Джорджа Флойда. Тим часом у день виборів вірші, пов’язані з владними повноваженнями, зросли принаймні в 50 разів у середньому.

Читайте також:

Щодо найпопулярніших біблійних віршів, Івана 3:16 був найпопулярнішим віршем у 2020 році, а потім Єремії 29:11, як і в попередні роки. Тим часом 2 Хронік 7:14 піднялися на третє місце.

Слова “страх” та “не боятись” зростали протягом 2020 року, і “страх” зайняв 6 місце в рейтингу найпопулярніших пошукових запитів за ключовими словами. Тим часом “любов” (“amor”) очолювала список як англійською, так і іспанською мовами.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button