СвітХристиянські новини

Китай заарештував 4 християн за продаж аудіобіблій

Цього року четверо християн були заарештовані за продаж аудіобіблій у рамках урядової кампанії з метою “викорінення порнографії та нелегальних публікацій”, повідомляють дві моніторингові групи.
Четверо християн — Фу Сюанджуань, Ден Тяньюн, Хань Лі і Фен Куньхао — працювали у компанії Life Tree Culture Communication Co., Ltd., яка була заснована у 2011 році в провінції Гуандун і продавала так звані аудіопрогравачі Біблії, повідомляє Bitter Winter, яка контролює порушення релігійної свободи в Китаї. На електронних блоках попередньо була завантажена Біблія.

Вони були заарештовані 2 липня за звинуваченням у “незаконних підприємницьких діях”. Має відбутися ще одне судове засідання 9 грудня, повідомляє Міжнародний християнський концерн (ICC).

Китайська поліція та урядовці використовують аудіопрогравачі Біблії в рамках загальнонаціональної кампанії з “викорінення порнографії та нелегальних публікацій”, повідомляє Bitter Winterр.

“Згідно з документом, виданим у 2018 році урядом графства Чанву в північно-західній провінції Шеньсі, програвачі Біблії, що містять вміст, не схвалений державою, також є об’єктом розслідувань”, – повідомляє Bitter Winter.

Фу, генеральному директору та виконавчому директору компанії, може загрожувати п’ять років ув’язнення. За даними ICC, керівнику Денгу та техніку Фенгу загрожує до трьох років в’язниці. Хану, бухгалтеру, загрожує до 18 місяців.

“Хоча це юридично створена компанія, яка виготовляє аудіобіблійні програвачі,  у Китаї, якщо уряд хоче криміналізувати вас,  йому не потрібні причини, — заявляє ICC. — Великі терміни у вироках цим християнам використовуються для залякування інших християн, щоби вони не наважилися продавати Біблію, не проходячи через санкціоновані державою церкви”.

Читайте також:

Арешт чотирьох християн — не одиничний випадок, заявила Bitter Winter. Інший християнин з провінції Гуандун заявив, що поліція навідалася до нього, оскільки він купив аудіопрогравач Біблії в Інтернеті.

“Поліція знайшла особисту інформацію віруючого в списку продажів компанії, — повідомила Bitter Winter. — Вони обшукували його будинок і неодноразово допитували про місцеперебування продавця”.

В іншому місці диякона в провінції Чжецзян допитували через придбання декількох аудіопрогравачів Біблії, і сказали більше не роздавати їх християнам.

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button