СвітХристиянські новини

В Росії переслідують баптистів і п'ятидесятників за "незаконну місіонерську діяльність"

Принаймні 15 євангельських християн були покарані в Росії за період з січня по липень 2020 року за “незаконну місіонерську діяльність”.
Про це повідомляє Слово про Слово з посиланням на evangelicalfocus.com.
Всі вони були притягнуті до кримінальної відповідальності за порушення Адміністративного кодексу статті 5.26, частини 4 та 5, прийнятої в липні 2016 року, яка карає “за незаконну місіонерську діяльність”.
Організація релігійної свободи “Форум 18″ проаналізувала наявні судові записи й дійшла висновку, що “в Росії протягом першої половини року було принаймні 42 кримінальних переслідування”, в основному за участю християн та мусульман.
Більшість переслідуваних християн є членами баптистської та п’ятидесятницької церков.
Більшість переслідувань закінчувалися штрафами від 6000 рублів (115 євро) до 50 000 рублів (575 євро), і лише три справи закінчились виправдувальним вироком.
Багато випадків стосувалися людей, які ділилися релігійною літературою на вулиці або говорили про свою віру віруючим. Інші були притягнуті до кримінальної відповідальності за здійснення інших несанкціонованих заходів, включаючи уроки мови з певним релігійним підходом.

«Із чотирьох іноземців, яких звинувачують за частиною 5 статті 5.26 (« Іноземці, які здійснюють місіонерську діяльність»), двоє було наказано депортувати шляхом примусової висилки (мається на увазі, що вони були відправлені до центрів утримання під вартою для іноземних громадян перед виїздом)», повідомляє Форум 18.

Влада також застосовує закон, який відомий як  закон Ярової в Криму, переслідують як окремих громадян, так і громади.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button