Релігія

На окупованих територіях зачищають непідконтрольні кремлю церкви

Росіяни почали займатись «інтеграцією» церков на тимчасово окупованих територіях, в межах якої в регіоні залишаться лише підконтрольні кремлю церкви.

Джерело: sprotyv.mod.gov.ua

На ТОТ почала діяти відповідна програма «сприяння релігійним організаціям в інтеграції до російського соціокультурного простору». Нею займається ГО «російська асоціація захисту релігійної свободи», яка фінансується шляхом грантів президента рф.

Читайте також: 

Фактично, організація займається ревізією майна інших конфесій аби надалі знищити всі протестантські рухи, помісну православну церкву України та мусульманські осередки, які не підконтрольні духовному управлінню мусульман рф. Аналогічну політику Москва вже відпрацювала свого часу в Криму.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button