Християнські новини

Християнській вірі загрожує повне винищення в Буркіна-Фасо

Глава Єпископальної конференції Буркіна-Фасо попереджає, що християнській вірі в країні загрожує повне винищення, оскільки влада нічим не перешкоджає розправі над християнами, яка чиниться ісламськими фанатиками, повідомляє christiantoday.
Єпископ Лоран Дабіре (Laurent Dabiré), президент Єпископальної конференції Буркіна-Фасо і Нігеру, повідомив в своєму інтерв’ю виданню Aid to the Church in Need (ACN), що в ході останнього нападу ісламських фанатиків на село Лазні на північному сході країни нелюди вбивали тих християн, у кого на шиї знаходили розп’яття. «Ісламісти увірвалися в село і поклали всіх захоплених жителів ницьма на землю, – розповів єпископ. – Потім вони обшукали беззахисних людей. У чотирьох з них знайшли розп’яття – і тут же вбили їх тільки за те, що вони християни». Ще двох було важко поранено, а іншим переляканим селянам бандити пригрозили смертю, якщо ті не навернуться в іслам.
Це вже четвертий подібний напад за рік, зареєстрований службою ACN. «На перших порах їхні напади обмежувалися вузькою прикордонною зоною між Малі і Нігером, – повідомив Дабіре. – Однак, відчувши свою безкарність, бандити осміліли і розширили ареал своєї злочинної діяльності – вона змістилася в глибину країни, де джихадисти зухвало нападають уже не тільки на цивільні, а й на військові об’єкти, і безкарно тероризують населення».

Більше про переслідування в Буркіна-Фасо:

На сьогодні близько 60 відсотків населення в Буркіна-Фасо складають мусульмани, а частка християн (серед яких переважають католики) не перевищує п’ятої частини населення країни. Багато років в країні панував міжрелігійний мир, проте останнім часом екстремісти наполегливо намагаються розпалити конфлікт між різними релігійними групами країни. «Сьогодні їх головна мета – християни, – підкреслив єпископ Дабіре, – і у мене немає ніяких сумнівів, що вони намагаються розпалити міжрелігійний конфлікт». Єпископ вважає, що несформована молодь легко стає жертвою радикальних ідей і втягується в групи релігійних фанатиків з тієї причини, що в країні зростає безробіття, і їй нема чим зайнятися. «Серед радикалів багато молоді, привабленої ідеями джихаду, бо у неї немає ні грошей, ні роботи, ні будь-яких життєвих перспектив, – вказує Дабіре. – І тому вона легко втягується в фанатичний радикалізм, який вони помилково вважають вищим вираженням своєї ісламської віри».

Джерело: christiantoday.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button