війна

Російська армія окупувала 20,7 % території України – видання Forbes

Наразі російські війська окупували 20,7 % території України – це близько 125 тис. кв. км української землі. Про це повідомляє видання Forbes.

Джерело: Viber «Країна_інфо»

Україна відбиває атаки російських загарбників протягом 3 місяців. При цьому є позитивні новини –  українським захисникам вдалося звільнити кілька областей та суттєво зняти загрозу захоплення столиці.

Однак наразі РФ тимчасово окупувала 20,7 % української території. Тобто російські війська захопили приблизно 125 тис. кв. км території України.

Зазначається, що станом на 23 лютого поточного року, до початку повномасштабної війни, під тимчасовою окупацією було 7 % української території. Нині ця площа у 2,9 раза більша.

Нагадаємо, що за словами народного депутата Ярослава Железняка, за рішенням Верховної Ради термін дії воєнного стану і проведення загальної мобілізації продовжується до 23 серпня. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button