Блог В'ячеслава Недзельського

Говорити про секс в голос?

Хіба притаманно християнам вголос говорити про секс? Чи не є ця тема занадто брудною аби про неї писати?
Хіба Біблія може дати вичерпні відповіді на ці запитання?
Так. Ні. Так.
Це якщо коротко.
Біблія – це книга, яка починається з сім’ї, сексу, цією темою вона й завершується. Ключові уривки Біблії пояснюються на прикладах подружнього життя. Біблія починається зі слів “На початку Бог створив…» і далі розказує, що Він створив чоловіка та жінку і дав їм 5 повелінь, 3 з котрих торкались їхнього сексуального життя: плодіться, розмножуйтесь, наповнюйте. Секс – це творіння Божих рук, він прийшов у наше життя від Нього і має існувати для Нього, для Його слави.

Секс для Божої слави? Чи не ріже вам це вухо?

Напевно це через те, що він спотворений гріхом як ніяка інша сфера нашого життя і дивлячись на перелюб, пристрасні думки, порнографію, мастурбацію, гомосексуалізм, ґвалтування, педофілію, секс з тваринами, то що… важко поставити його в один ряд з тими речами, які прославляють Бога. Про те Він створив все в нашому житті для Своєї слави. Біблія каже: «отже, чи ви їсте, чи п’єте, чи ще щось робите – робіть усе на славу Богу» (1Кор.10:31). Робіть усе на славу Бога. Якщо хочете – займайтесь сексом на славу Бога. Або майте такий секс, який буде приносити Йому славу.

Невже це можливо? Дивлячись на твій досвід, збочення і пристрасті? Так, можливо.
Євангеліє дає нам ефективні ліки, якими ми можемо вилікувати цю сферу нашого життя.
Євангеліє має силу захистити нас і допомогти жити чисто.
Євангеліє дає нам шанс в повній мірі насолоджуватись благом мати секс.
Євангеліє дає все необхідне аби нам відноситись так до сексуальних стосунків аби вони прославляли Бога.
Секс створений Богом, який сильно любить тебе. Настільки любить, що віддав за тебе Свого Сина на хрест. Для того аби очистити твоє життя, впорядкувати його і принести в нього Свою гармонію і насолоду.
Отже, якщо ПРО ЦЕ Біблія говорить відкрито – чому нам про це не говорити так само?
———————
* Буття 2:23-25: І промовив Адам: Оце тепер вона кість від костей моїх, і тіло від тіла мого. Вона чоловіковою буде зватися, бо взята вона з чоловіка. Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом. І були вони нагі обоє, Адам та жінка його, і вони не соромились.
** Об’явлення 19:6,7: І я почув наче голос великої юрби, і наче шум великої води, і наче голос гучних громів, що вигукували: Алилуя, бо запанував наш Господь Бог вседержитель. Радіймо й веселімося і даймо славу йому, бо прийшло весілля ягняти, і його жінка приготувала себе.
Об’явлення 21:2: І я побачив святе місто, новий Єрусалим, що сходить з неба від Бога, приготований, наче молода, прикрашена для свого чоловіка.
*** Iсайя 62:4,5: Вже не скажуть на тебе покинута, а на край твій не будуть казати вже пустиня, бо тебе будуть кликати в ній моя втіха, а край твій заміжня, бо Господь пожадає тебе, і твій край буде взятий за жінку! Як юнак бере панну за жінку, так з тобою одружиться Сам Будівничий, і як тішиться той молодий нареченою, так радітиме Бог твій тобою!
Мт.9:15, Еф.5:21-33
#БібліяПроСекс  #проЦе
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

В'ячеслав Недзельський

Пастор ужгородської церкви "Нова Надія". Магістр богослов'я. Одружений, батько трьох синів.

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Сповіщення: Хто придумав еротику? • Слово про Слово

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button