Home»Новини»Уряд запроваджує виплати сім’ям, підтримуючи ініціативи Форуму сім’ї

Уряд запроваджує виплати сім’ям, підтримуючи ініціативи Форуму сім’ї

2
Поширень
Pinterest WhatsApp

13 березня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, яким запровадив виплату щомісячної грошової допомоги у розмірі прожиткового мінімуму на дитину віком до 6 років, що проживає у багатодітній родині.

Таку виплату будуть отримувати родини, у яких народжується третя, четверта та наступні діти. Розпочати виплату такої соціальної допомоги пропонують з 1 квітня 2019 року.

За розрахунками Міністерства соціальної політики України, з 1 квітня державну допомогу отримають багатодітні родини – 158,8 тис дітей до шестирічного віку (враховуючи третю і наступних дітей). Для виплати цієї допомоги знадобиться по 200 мільйонів гривень на місяць.

Таке рішення Уряду стало першою відповіддю на вимоги учасників Всеукраїнського форуму сім’ї, який відбувся 1 березня у Києві. Учасники форуму ухвалили резолюцію та закликали керівництво держави, Уряд підтримати прийняття державних програм, спрямованих на подолання демографічної кризи в Україні та здійснення активної сімейної політики тощо.

Більше про підтримку сім’ї:

“Надзвичайно важливе прийняття такого рішення саме зараз, в умовах економічної та демографічної кризи: з кожним роком зростає статистика розлучень, безробіття, трудової міграції населення, зменшується народжуваність та збільшується смертність. Тому підтримка державою українських сімей та сприяння мейнстріму багатодітності наразі так необхідна. Захист інституту сім’ї має бути одним з найвищих пріоритетів держави!”, – коментує координатор Національного сімейного руху України, народний депутат України Павло Унгурян

Попередня Стаття

Чому не працював Facebook: Думка християнського медіа-експерта

Наступна Стаття

Кандидати на пост Президента України – про сім'ю, гендер та цінності

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *