Християнські новини

У Мексиці вісім сімей християн вигнали з села – "Голос мучеників"

Після того, як сім’я віруючих на півдні Мексики привела до Христа ще сім сімей, керівники села сказали християнам, що у них є 15 днів, щоб покинути село. Як розповіли в служінні «Голос мучеників» 20 серпня, християн поставили перед фактом, що вони втрачають свою успадковану землю, повідомляє Християнський Мегапортал invictory.com.
Перелякані сім’ї бігли до місцевої церкви, але церква не змогла нічого вдіяти.
«Нарешті, їх познайомили з працівником« Голосу мучеників », який допоміг їм переселитися на нову ділянку землі, де вони можуть вільно займатися сільським господарством і поклонятися Богу разом», – розповіли в служінні.

Більше про діяльність Голос мучеників:

[em]«Голос мучеників» – некомерційна міжконфесійна християнська організація, чия робота присвячена допомоги переслідуваної церкви по всьому світу. Служіння було засновано в 1967 році пастором Ричардом Вурмбрандом, який 14 років перебував у в’язницях комуністичної Румунії за свою віру в Христа. Його дружина, Сабіна, була в тюрмі три роки.[/em] [sc name=”futerblock” ]  

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button