Новини культуриХристиянські новини

Вийшла нова книга пастора, журналіста та блогера Андреаса Патца «Солдати»

Пастор, журналіст та блогер Андреас Патц написав повість «Солдати». Це видання про службу християн в радянській армії.  Повідомляє invictory.com.

«ПОВІСТЬ «СОЛДАТИ» ЗВИЧАЙНО НЕ ТІЛЬКИ ПРО КАЗАРМИ, СЛУЖБУ В РАДЯНСЬКІЙ АРМІЇ ТА ВІВСЯНОЇ КАШІ. ВОНА ШИРШЕ І ПО ПОДІЯХ І ПО СПЕКТРУ РОЗДУМІВ, – ГОВОРИТЬ АВТОР. – ЧОМУ СОЛДАТИ? У НАЗВІ ДВА СЕНСИ. ПО-ПЕРШЕ, КНИГА ВСЕ Ж ПРО НИХ, ПРО СОЛДАТІВ, ПРО ЖИТТЯ В АРМІЇ ТА СЛУЖБІ, НЕХАЙ НАВІТЬ У НЕСТРОЙОВИХ ВІЙСЬКАХ – ТИМ ЦІКАВІШЕ – ПРО ПОБУТ І ПРО АРМІЙСЬКІ ЗАКОНИ, ЯКІ СКРІЗЬ ОДНАКОВІ Й ЖОРСТКІ. З ІНШОГО БОКУ КНИГА ПРИСВЯЧЕНА СОЛДАТАМ, ЯКИХ ПРАВИЛЬНІШЕ БУЛО Б НАЗВАТИ ВОЇНАМИ – ТАК НАЗИВАЄ ЇХ БІБЛІЯ. ПАМ’ЯТАЄТЕ, “А ТИ ТЕРПИ ЛИХО, ЯК ДОБРИЙ ВОЯК ХРИСТА ІСУСА!”».

«Солдати» – книга, яка розповідає про десятки тисяч молодих християн, які в радянські роки змушені були виносити подвійне навантаження: як хлопця і солдата, і як християнина-воїна. У цій книзі все – правда, все описане пережито насправді її головним героєм, автором книги. Практично нічого, крім хіба що побутових якихось дрібниць, та й то надзвичайно рідкісних і коротких, нічого не придумано – все з життя. По суті це документальна повість, викладена в літературній, легкої й цікавій формі, повідомив Андреас.
У книзі кілька шарів оповіді. Вона зачіпає як цивільне життя, так і армійське. У ній є і любов, і гумор. Не обійшлося, звичайно, без відображення людських відносин і різниці поглядів. Читається легко, на одному диханні.
Олексій Коломійцев, пастор і вчитель Біблії поділився враженнями від книги:

«ЧИТАЮЧИ ЦЮ КНИГУ, ВИ ПОРИНЕТЕ В РЕАЛЬНІСТЬ ДУХОВНОЇ БОРОТЬБИ, ПРОТИСТОЯННЯ ГРІХУ І ТИСКУ СВІТУ, ЯКУ ПЕРЕЖИЛИ ДЕСЯТКИ ТИСЯЧ МОЛОДИХ БРАТІВ У РАДЯНСЬКІ РОКИ».

А Юрій Сипко, пастор, екс-голова Російського союзу євангельських християн-баптистів так написав про книгу:

«ШИКАРНА КНИГА. «ОДИН ДЕНЬ ІВАНА ДЕНИСОВИЧА» НАПЕВНО ЧИТАЛИ, ТАК ОСЬ «СОЛДАТИ» КРУТІШЕ. ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ЯК ДУХ ПЕРЕМІГ СИСТЕМУ».

Схожі статті

Електронний варіант книги можна купити тут – https://bit.ly/3mWZYIH.
Аудіокнигу тут – https://bit.ly/39R0RhY.
Також книга доступна для читання в бібліотеці Equalibra.
Друковане видання можна купити:

Андреас Патц, народився в м. Павлодар (Казахстан; тоді СРСР). У віці 13 років почав співати в хорі церкви. У 1984-1986 рр. служив в армії в м. Нижній Тагіл в будівельному батальйоні, через відмову від військової присяги. Після служби в армії був керівником церковної молоді та проповідником в церкві ЄХБ в Павлодарі. Закінчив Московський державний поліграфічний університет за спеціальністю «Видавнича справа та редагування».
У 1989 р. емігрував до Німеччини. У 1995 р. заснував міжнародне видавництво «Титул» (Titel-Verlag) в місті Idar-Oberstein (Німеччина), і водночас починає нову євангельську церкву в м. Біркенфельда.
У 1998 р. заснував щомісячне видання – «Міжнародна християнська газета», яка друкується у цей час в чотирьох країнах світу. Патц є головним редактором, пастором (висвячений у 2000 р.) та християнським журналістом. Веде в Інтернеті блог в «Живому журналі» (http://andy-777.livejournal.com).

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button