Притчі

Протягом дня

У чоловіка запитали: Уяви, що щоранку, коли ти прокидаєшся, тобі дають 86400 доларів з єдиною умовою − використати їх протягом дня. Невикористаний залишок у тебе забирають, коли ти йдеш спати. Це такий подарунок, але гра може закінчитися в будь-який момент. Питання: що б ти зробив з грішми?
Він відповів, що витратив би кожен долар на власне задоволення і на те, щоб накупити купу подарунків тим, кого любить. Він би використовував кожен цент з цього чарівного банку, щоб привнести щастя у своє життя та життя тих, хто навколо, «навіть тих, кого я не знаю, тому що не впевнений, що зміг би витрачати на себе і близьких 86400 доларів в день. Але до чого ти ведеш?»
– Такий чарівний банк доступний кожному з нас – це час! Ріг достатку, з якого постійно течуть секунди… Щоранку, прокидаючись, ми отримуємо кредит у розмірі 86400 секунд життя в день, і, коли ми засинаємо ввечері, запас зникає, а що не було прожито за день − пропадає. Щоранку все починається знову, нам знову дають кредит у 86400 секунд.
І ми граємо за правилом, обійти яке неможливо: банк може закрити рахунок у будь-який момент без попередження; життя може зупинитися в будь-яку секунду. Що ми робимо з нашими щоденними 86400 секундами? А секунда життя важливіша за долар, правда ж?..

Автор: Марк Леві, книга «Між Небом і Землею»
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button