Домашня » Новини » В ООН розробили план дій щодо захисту релігійних об’єктів

В ООН розробили план дій щодо захисту релігійних об’єктів

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

ООН розробила план дій щодо захисту релігійних об’єктів, заявив журналістам генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

«Ми всі знаємо, що наш світ стикається зі зростанням антисемітизму, ненависті проти мусульман, збільшенням нападів на християн», – сказав Гутерреш.

За його словами, тільки за останні місяці євреїв вбивали в синагогах, мусульман розстрілювали в мечетях, християни гинули на молитвах.

«Я ще раз найсуворішим чином засуджую ці напади. Релігійні місця повинні призначатися для молитви, а не для війни», – додав генеральний секретар ООН.

Як вказав Гутерреш, план пропонує конкретні рекомендації щодо підтримки держав у забезпеченні безпеки святих місць.

План дій ООН надає орієнтовану на дії рамку з рекомендаціями для підтримки відповідних зацікавлених сторін, включаючи держави-члени, релігійні лідери, організації громадянського суспільства, засоби масової інформації та платформи соціальних медіа у запобіганні нападів на місця культу та гарантування безпеки прихожанам поклонятися в мирі.

“Коли на людей нападають через їхню релігію чи переконання, все суспільство зменшується”, – сказав Генеральний секретар під час брифінгу.” Будинки культу по всьому світу повинні бути надійними притулками для роздумів і миру, а не місцями кровопролиття та терору”.

ООН розробила План дій щодо захисту релігійних місць під назвою “У єдності та солідарності заради безпечного і мирного поклоніння” в тісних консультаціях з урядами, структурами ООН, релігійними лідерами, організаціями, заснованими на вірі, громадянським суспільством, молодими жінками та чоловіками, місцеві громади, традиційні та соціальні медіа, приватний сектор та інші відповідні зацікавлені сторони. План підтримує уряди у їхніх зусиллях щодо захисту релігійних місць та приділяє значну увагу превентивним діям, вивчаючи дії щодо подолання водіїв, які можуть призвести до жорстоких нападів на святі місця та поклонників.

Більше про діяльність ООН:

“План має намір бути орієнтованим на результат, який може забезпечити кращу готовність та реагування на можливі напади на релігійні об’єкти”, – сказав пан Моратінос. “Успіх Плану залежатиме від його виконання та стійкого зобов’язання всіх зацікавлених сторін, зокрема, держав-членів, активно працювати над охороною релігійних місць у співпраці з відповідними суб’єктами”.

Джерело: ООН

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Християни в Ефіопії влаштували протести через спалення церков

Наступна Стаття

ОБСЄ закликали моніторити релігійні переслідування в Криму і Донбасі

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *