Новини суспільства

ЮНІСЕФ в Україні надав грошову допомогу 535 000 українців

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні протягом чотирьох місяців програми надав грошову допомогу 535 000 українців, серед яких 331 000 дітей, зокрема 33 000 дітей з інвалідністю.

Джерело: unicef.org

Програми грошової допомоги від ЮНІСЕФ «Спільно» — це підтримка багатодітних українських сімей під час війни. ЮНІСЕФ надає допомогу родинам, які мають трьох і більше дітей до 18 років або принаймні одну дитину з інвалідністю до 18 років.

Родини отримали одноразову виплату до 33 300 грн на домогосподарство залежно від кількості членів сім’ї з дітьми. З 31 березня ЮНІСЕФ здійснив перекази на загальну суму понад 117 млн дол. прямим переказом на рахунки українців.

Реєстрація на програму на register.unicef.org. Це єдиний офіційний сайт реєстрації онлайн на програму грошової допомоги. У Житомирській, Київській, Кіровоградській та Одеській областях соціальні працівники у громадах персонально реєструють родини, відповідні критеріям програми, якщо вони не можуть зареєструватися самостійно.

Програма грошової допомоги «Спільно» від ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню Європейського Союзу, уряду Італії, Шведської агенції міжнародного розвитку (SIDA) та Центрального фонду  реагування на надзвичайні ситуації (CERF).

Про ЮНІСЕФ

ЮНІСЕФ працює в деяких із найважчих місць у світі, щоб охопити найбільш знедолених дітей. У більш ніж 190 країнах і територіях ЮНІСЕФ працює для кожної дитини всюди, щоб побудувати кращий світ для всіх.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button