війна

В окупованому Молочанську окупанти відібрали будівлі у церкви

У серпні на окупованій території Молочанська російські окупанти «ввічливо попросили» звільнити дві церковні будівлі, які законно належали церкві.

Джерело: facebook

В одній з будівель відбувалися богослужіння, а в іншій був притулок для людей похилого віку.

«Там люди похилого віку отримали увагу та турботу. В іншій будівлі відбулись служби, зустрічі та заходи. А тепер церкву позбавили права власності. Будівлі щойно конфіскували. Це рейдерський захват та крадіжка. Такі дії російської федерації приносять нам обурення і багато болю»,– пишуть колишні мешканці Молочанська.

Але віруючі цієї церкви сподіваються, що після перемоги будівлі належатимуть церкві, і що Господь в цьому допоможе.

Читайте також:

«Але, попри сумну реальність, наші серця сповнені надії, що Господь почує наші молитви і ми одного дня повернемося в український Молочанськ і продовжимо служити Господу і людям у будівлях наших церков. Молимося і віримо, що Бог підтримає нас у ці темні часи».

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button