Україна

Кількість ВПО в Україні наближується до 5 мільйонів

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що з 24 лютого зареєстровано близько 3,5 мільйона внутрішньо переміщених осіб, загалом же їхня кількість близько 4,8 млн.

Джерело: LB.ua

«Наш обов’язок − подбати про цих людей, забезпечити їх харчуванням, житлом, роботою. Від початку повномасштабної війни ми формуємо продовольчі набори, які місцева влада розподіляє серед переселенців та мешканців прифронтових громад», − розповів Шмигаль.

Також зазначив, що на державному рівні організовано формування продовольчих наборів, та їх розподілення місцевою владою серед переселенців та мешканців прифронтових зон.

Читайте також:

«Окрім того, компенсуємо пекарям вартість послуг із випікання хлібобулочних виробів за рахунок частини продукції, яку вони переробляють. Таким чином на прифронтових територіях бізнес працюватиме і люди будуть із хлібом», − сказав глава уряду.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!