СвітХристиянські новини

У Великобританії пройде щорічний Тиждень Молитви на підтримку літніх людей і медпрацівників

Християнська благодійна організація в Великобританії закликала всіх приєднатися до щорічного Тижня Молитви, щоб підтримати людей похилого віку та медпрацівників.

Представники організації «Pilgrims ‘Friend Society» відзначили, що головними темами молитовного тижня стануть, допомога літнім і як церкви можуть краще служити людям в похилому віці. Цього року Тиждень Молитви почнеться сьомого червня і завершиться в день народження королеви – тринадцятого червня,  повідомляє christiantoday.com.

Головний виконавчий директор організації Стівен Хаммерслі додав, що їхня мета – підбадьорити Церкви в молитві та в служінні старшому поколінню, яке любить і береже Бог.

«Не дивлячись на пандемію багато людей похилого віку по всій країні продовжують насолоджуватися життям і старанні в молитві й надихають інших», – пояснив він.

Протягом тижня благодійна організація буде публікувати молитви за Церкву, медперсонал. Співробітники також підготували безкоштовне керівництво, в якому розповіли про те, що Церква може зробити для людей старшого віку, і проблеми, з якими вони стикаються, наприклад, деменція, самотність і інші.

Хаммерслі додав, що деякі з літніх людей пройшли через Світову Війну і можуть пригадати, як епідемія іспанського грипу в 1980-1920 роках вплинула на їхні сім’ї.

«Ми можемо багато чому у них навчитися. Вони можуть стати нашим джерелом підбадьорення, оскільки пережили благість Бога», – підсумував він.

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button