Християнські новини

В Мінстерстві Освіти та науки обговорили боротьбу з булінгом

У Києві 18 вересня 2019 року відбулося чергове засідання щодо духовно-морального виховання у системі освіти при Міністерстві освіти та науки України. Під час робочої зустрічі обговорювалися питання протидії булінгу у закладах освіти та забезпечення духовно-морального виховання у системі закладів позашкільної освіти.
У роботі засідання взяли участь члени Всеукраїнського Собору, що входять в Громадську раду та які активно опікуються питаннями освітнього процесу в державі.
Під час робочої зустрічі обговорювалися питання протидії булінгу у закладах освіти та забезпечення духовно-морального виховання у системі закладів позашкільної освіти. Зокрема, піднімалися питання саме виховання дітей на християнських цінностях. Оскільки, на думку членів Громадської ради, булінг та інші проблеми серед дітей і підлітків виникають через недостатність належного духовно-морального виховання в навчальних закладах.
Також з 16 до 20 вересня 2019 року в Україні проходить тиждень протидії булінгу в школі. У цей період у всіх куточках держави проходять заходи для інформування школярів, їх батьків, вчителів та інших учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) і вироблення в суспільстві небайдужості до проблеми булінгу.
Нагадаємо, що минулого року було проведено ряд просвітницьких заходів на тему протидії булінгу. Також Верховною Радою України були ухвалені законопроекти щодо протидії цькування у школах тощо.
Зокрема, 19 січня 2019 року набрав чинності закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)”. Ним передбачене покарання за булінг: штраф від 850 грн до 1700 грн або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин. За повторне цькування або булінг групою осіб штраф становитиме вже від 1700 до 3400 грн.

Більше про булінг:

Всеукраїнський Собор активно підтримує ініціативи щодо боротьби з булінгом та закликає молитися про те, аби в нашій державі освітні процеси базувалися на християнських цінностях!
Довідка
Булінг (цькування) — це діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, зокрема, із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

Джерело: reformation.r500.ua

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button