Новини суспільстваХристиянські новини

У Луцьку викладатимуть «Християнську етику», а також пропонуватимуть дисципліну «Основи сім’ї»

Для учнів молодших та середніх класів у Луцьку з 1 вересня викладатимуть «Християнську етику». Для учнів 10-11 класів пропонуватимуть дисципліну «Основи сім’ї». Обиратимуть предмети школи та класи за бажанням. Одним з ініціаторів курсу «Християнська етика» став пастор і депутат міськради Роман Кравчук. Запровадження таких факультативів підтримують в міському управлінні освіти.

Джерело: risu.ua з посиланням на zaxid.net

Роман Кравчук підкреслив, що курс «Християнська етика» необхідний, аби «виховувати у дітях правильні цінності», а також запобігати шкідливим звичкам: вживанню алкоголю, наркотиків та курінню.

За словами пастора, раніше «Християнська етика» була у деяких школах. Але відсоток покриття усіх 39 шкіл Луцької ОТГ складав дуже небагато. Цього року ми хочемо збільшити цей відсоток для всіх шкіл.

Факультативне вивчення «Християнської етики» викладатимуть для учнів молодших та середніх класів. А учням 10-11 класів пропонуватимуть факультатив «Основи сім’ї», який включатиме й елементи сексуальної освіти.

Депутат пояснив, що ініціатори не просто хочуть навчити дітей, що можна займатись сексом безпечно. Фокус на тому, що секс повинен бути у шлюбі, а до цього його варто утримуватись.

Роман Кравчук наголосив, що ініціатори хочуть, щоб діти підходили до цього виважено і мудро.

Очільниця міського управління освіти Зиновія Лещенко зазначила, що наразі вчителі проходять курси підвищення кваліфікації, аби викладати цю дисципліну в школах. Залучати до уроків священиків, лікарів чи інших спеціалістів викладачі будуть за бажанням.

Читайте також:

Нагадаємо, що депутати Волинської обласної ради прохатимуть керівників громад області активізувати у школах предмети духовно-морального спрямування та проводити просвітницької роботи з керівниками шкіл та батьками учнів. Про це йшлося під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button