Блог Олександра В'ялова

Про День учителя, подарунки та здоровий глузд

Приємно, що в нашому календарі принаймні раз на рік (насправді, частіше, бо ще існують “День знань” та “Останній дзвоник”) згадують про вчителів на День Учителя! Є слушна нагода виправити занепалу самооцінку та пошитися в представників еліт суспільства))
А ще в цей день якось вже стало загальноприйнятним дарувати подарунки. І було б це теж вельми добре, якби не факт, що вчителів — багато, нікого не хочеться обминути увагою, а подарунки (як не дивно) коштують тих самих грошей, яких вічно бракує!

Тому цього року хочу від себе особисто та нашого колективу в цілому попросити вас, дорогі батьки та учні, не робити подвигів, шукаючи спосіб гідно привітати нас зі святом.
Будь-ласка, знайдіть кращий спосіб інвестувати гроші в освіту дітей, в розвиток школи, ніж витрачати їх на квіти, цукерки та інші надзвичайно “необхідні” речі! Немає абсолютно ніякої необхідності урочисто вітати всім класом вчителя, директора або засновника школи!
А якщо ви все ж таки маєте непереборне бажання в цей день висловити свою подяку та увагу конкретно до когось, хай це буде зроблено в найпростіший спосіб. Наприклад:

  • 1) підписати власноруч листівку з побажаннями
  • 2) подарувати недорогий блокнот для нотаток
  • 3) вручити маркер для виділення тексту (колір — на ваш розсуд)
  • 4) передати до шкільної бібліотеки пару цікавих книжок з вашої домашньої (якщо ви їх прочитали і після цього вони залишились в гарному стані)
  • 5) виконати додаткове творче ДЗ, щоб зробити приємне вчителеві
  • 6) організувати міні-концерт (флешмоб, майстер-клас, фотосесію) для улюблених вчителів
  • 7) скласти вірш спеціально для вчителя (або намалювати його портрет)
  • 8) принести до класної кімнати цікаві та корисні настільні ігри (шахи, аліас, сет, меморі,…), щоб учні змістовно проводили час на перерві, а вчитель міг перепочити))

Більше про учителя

Список можна продовжувати. Головне, щоб все було просто і від душі!
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Олександр В'ялов

Закінчив фізичний факультет Харківського національного університету за спеціальністю «теоретична фізика», викладач фізики вищої категорії, вчитель-методист. Засновник приватної християнської школи «Початок мудрості» Автор книги «Вчені мужі Божі», “Співробітники Творця”.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!