Християнські новини

В Києві відбудеться 9-й Східноєвропейський лідерський форум

Запрошуємо на Східноєвропейський лідерський форум. Протягом трьох днів роботи Форуму, 6-9 листопада 2019, близько 70 авторитетних спікерів зі Східної та Західної Європи, а також зі Сполучених Штатів Америки та Південної Кореї представлять 120 тем, що стосуються найрізноманітніших сфер служіння і професійної діяльності.
Ціль форума – поширення принципів Царства Божого в усі сфери життя наших народів. Східноєвропейський лідерський форум для єднання, спорядження і забезпечення ресурсами євангельських лідерів для виконання Великого доручення Христа.

На Форумі буде представлено 12 секцій, одну з яких Ви можете обрати для себе: «Церковне лідерство», «Бізнес», «Університет», «Апологетика», «Сімейне служіння», «Молодіжне служіння», «Євангелізація», «Місіонерство і відкриття нових церков», «Мистецтво і культура», «Медіа», «Душепіклування і соціальна робота», «Церква і громадянське суспільство».

Більше про лідерство:

Цього року – нові спікери, актуальні семінари і ток-шоу, надихаючі пленарні сесії складуть програму Форуму 2019. Команда організаторів і волонтерів СЛФ будуть робити усе, щоб кожен учасник міг провести на заході гарний час для навчання, спілкування та оновлення.
Для участі реєструйтеся на сайті: http://2019.forumeast.eu/registratsiya
Сайт події: http://2019.forumeast.eu
Ресурсний сайт: http://forumeast.eu
Пишіть нам на: info@forumeast.eu
Контактний номер телефону: +38 097 003 14 25

Команда Східноєвропейського лідерського форуму

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button