Світ

Китайський уряд готує «аудиторів» для моніторингу релігійної діяльності в Інтернеті

У Китаї у рамках зусиль, спрямованих на боротьбу з розповсюдженням релігійної інформації в Інтернеті, Комісія у справах етнічних і релігійних питань провінції Гуандун запропонувала іспит для підвищення освіти осіб, які відповідають за моніторинг релігійної діяльності в Інтернеті. Нещодавно Комісія оголосила список тих, хто склав іспит і стане акредитованим аудитором Служби релігійної інформації в Інтернеті.

Джерело: persecution.org

Перша група тестувальників склала іспит у провінції Гуандун 8 червня. Загалом 127 осіб склали іспит і продовжуватимуть працювати в місцевому уряді, який контролює релігійну діяльність. 

У березні ICC повідомила про впровадження заборони на несанкціоновану релігійну діяльність в Інтернеті, встановленої китайським урядом. Ця заборона посилила перевірку релігійної діяльності в Інтернеті в той час, коли багато китайських церков транслюють свої церковні служби через пандемію COVID-19.

Ця остання акредитація понад ста «аудиторів» релігійної онлайн-діяльності лише продовжить придушення релігійного контенту та поставить під загрозу більше китайських християн.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!