СвітХристиянські новини

В Китаї заборонили робити ксерокопії християнських пісень

Протягом останніх місяців Китай посилив заборону на друк релігійних матеріалів, перевіряючи друкарні на предмет можливих порушень, заборонили навіть ксерокопії гімнів.
Про це пише Слово про Слово з посиланням на christianheadlines.com.
Керівник друкарні в Лоян в провінції Хенань заявив, що 14 вересня його бізнес перевіряли на предмет релігійних матеріалів. 

“Будь-який релігійний зміст робить це питання політичним, а не релігійним. Хоча на вуличних банерах написано, що людям дозволяються релігійні вірування, єдина віра, яку вони можуть вільно сповідувати, це Комуністична партія», – сказав менеджер Bitter Winter, спостерігач, яка контролює порушення релігійної свободи в Китаї. Bitter Winter відвідала кілька друкарських підприємств. 

За словами керівника, перевірки “занадто суворі”. Він відмовляється друкувати релігійні матеріали. 

“Вони перевірили мій склад, уважно вивчили всі записи і навіть подивилися аркуші паперу на підлозі, щоб перевірити, чи не містять вони заборонений вміст”, – сказав менеджер Bitter Winter. “Якщо будь-який такий вміст буде знайдений, я буду оштрафований, або ще гірше, мій бізнес буде закритий”

Заборона на друк незаконних релігійних матеріалів стосується ксерокопіювання гімнів для використання у церковних службах. 

“Я навіть не наважуюся робити копії двох аркушів з релігійними гімнами через суворі розслідування”, – сказав працівник другого копіювального підприємства в Лояні. “Мені сказали повідомляти про тих, хто приходить копіювати релігійні матеріали”.

Друкарня, яка порушує закон і друкує релігійні матеріали, може бути закрита, а її власник та менеджер потраплять до тюрми.

Менеджер відділу продажів третього поліграфічного бізнесу сказав, що він знає про магазин, який був закритий, а його персонал заарештований за порушення обмежень на релігійні матеріали. 

“Уряд не дозволяє друкувати релігійні матеріали по всій країні, особливо християнські”, – сказав Bitter Winter менеджер відділу продажів у поліграфічному бізнесі. “Той, хто приймає такі замовлення, порушує закон і може потрапити до в’язниці. Це межа, яку ми абсолютно не можемо переступити”.

Працівник іншого магазину сказав Bitter Winter: “Якщо ми не впевнені, чи є текст релігійним, ми повинні зберегти його копію та повідомити про це владі”.
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!