РелігіяХристиянські новини

Звернення Синоду єпископів КГВА УГКЦ до українців з нагоди прийдешніх місцевих виборів

15 жовтня 2020 року Синод єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ звернувся до християн та всіх громадян України з нагоди місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року. Повідомляє Релігійно-інформаційна служба України з посиланням на Департамент інформації УГКЦ.
Основна ідея звернення полягає в таких словах:

«Закликаємо вас до свідомої участі у виборах, а осіб, відповідальних за їх організацію, прохаємо докласти всіх можливих зусиль, щоб забезпечити відкритий і чесний виборчий процес».

Єпископи дали пораду українцям:

«Обираючи представників місцевої влади, слід звернути увагу на їхню відповідність таким ціннісним засадам, як порядність і відповідальність, щира та діяльна любов до України, готовність віддано трудитися заради спільного добра в громаді та в державі. Звертаємося до кожного громадянина України з проханням зробити власний вибір свідомо та зважено, після ретельного молитовного розпізнавання, та за жодних обставин не торгувати власним голосом і сумлінням. Сьогодні безпеку українському суспільству та правильний напрямок розвитку Українській Державі може гарантувати лише наша особиста відповідальність».

Вони закликали українців взяти активну участь у виборах, бо «попри загрози, що несе із собою пандемія, не маємо права в цей важливий для країни час допустити, щоб наш острах перед цією небезпекою став загрозою українській державності».
Також Синод нагадав християнам про їх обов’язок:

«Нагадуємо всім нашим вірним, що участь християн у суспільно-політичному житті завжди має бути спрямована до забезпечення спільного блага. Кожен мирянин, який бере участь у суспільно-політичному процесі, зобов’язаний своїм християнським сумлінням втілювати у своїй діяльності Божі заповіді та діяти відповідно до принципів і засад Христового Євангелія. Доля країни та майбуття нашого народу вимагають сьогодні від нас відповідального ставлення до власного громадянського обов’язку».

В УГКЦ просять владу створити належні санітарно-епідеміологічні умови для гарантування громадянам України максимальної безпеки на виборчих дільницях.

А виборців закликають використовувати на дільницях захисні маски, дотримуватися безпечної соціальної дистанції, мити руки та обробляти їх антисептичними засобами, принести із собою власне письмове приладдя для заповнення бюлетеня.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button