Сім'яХристиянські новини

Найбільше депутатське об’єднання розкритикувало законопроекти 3316

30 квітня Міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» підписали звернення проти законопроектів 3316 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності)». Депутати наголошують на загрозах конституційним правам громадян.
Народні депутати найбільшого Міжфракційного депутатського об’єднання розкритикували проект закону 3316 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та ґендерної ідентичності)» та поданих до нього альтернативних законопроектів, а саме: 3316-2 від 24.04.2020 та 3316-3 від 27.04.2020. Ці законопроекти, за думкою авторів звернення, містять норми, які посягають на свободу слова, свободу віросповідання та мирних зібрань.

Підписи поставили усі співголови об’єднання, а саме: Святослав Юраш, Олег Волошин, Сергій Тарута, Оксана Савчук, Олександр Ковальов, Ірина Констанкевич. Звернення направили Президенту України, Голові Верховної Ради України Дмитру Розумкову, а також Голові Комітету з питань правоохоронної діяльності Денису Монстирському.
Міжфракційне об’єднання, як написано в тексті звернення: «висловлює своє занепокоєння спробами окремих парламентарів посягати на основоположні права і свободи, а також ввести в законодавчий обіг спекулятивні та маніпулятивні поняття які відсутні в національному законодавстві». Також у листі вказано, що в тексті законопроектів не міститься пояснення змісту нових понять, що може стати причиною різного трактування норм Кримінального кодексу України.
«Законопроекти в різній мірі порушують статтю 10 Європейської конвенції з прав людини (свобода вираження поглядів), вже не кажучи про порушення Конституції України та Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», — зазначають народні депутати.
Нагадаємо, що Юридичний відділ Руху “Всі разом!” зробив грунтовний АНАЛІЗ ЗАКОНОПРОЕКТУ № 3316
Також Рух “Всі разом!” підготував ШАБЛОНИ ЛИСТІВ, які можуть брати за основу й інші місцеві ради.

Джерело: Всі разом

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Дуже добре, що з’явилося таке звернення.
    Водночас маємо надалі продовжувати пильно спостерігати і належно й вчасно реагувати на те, як далі розвиватиметься вся ця ситуація!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button