Світ

Ісая 41:10 – це вірш із Біблії, яким найчастіше ділилися на YouVersion цього року

Додаток YouVersion Bible оголосив, що Ісая 41:10 став біблійним віршем, яким найчастіше ділилися на платформі у 2022 році.

Джерело: christianheadlines.com

Ісая 41:10, де наголошується на Божому захисті, забезпеченні та потісі, звучить так:

«Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю».

Цей вірш раніше займав перше місце у рейтингу YouVerison у 2020 році після бурхливого року, включно з поширенням у всьому світі COVID-19.

«Популярність цього вірша говорить про наше бажання нагадати, що навіть коли ми відчуваємо, що ми самотні у своїй боротьбі, це не так, − сказав Боббі Грюневальд, засновник і генеральний директор YouVersion, CBN News. − Як сказано в цьому вірші, Бог є нашою силою, і Він завжди з нами».

У 2022 році було встановлено, що Ісая 41:10 є додатком Біблії, який найчастіше поширюють у кількох країнах, зокрема в Аргентині, Франції, Німеччині та Сполучених Штатах. Крім того, виділення, закладки та нотатки використовувалися на платформі понад 2 мільярди разів.

Мобільний додаток також спостерігав зростання активності залучення до Біблії в країнах по всьому світу, причому найбільше зростання було на Кубі (76 відсотків). Тим часом у Європі та Африці спостерігалося найшвидше зростання зацікавленості Біблією.

За даними YouVersion, у 2022 році україномовне читання Біблії значно зросло в кількох європейських країнах, наприклад у Польщі (241 відсоток) та Німеччині (733 відсотки).

Загалом, цього року залучення до Біблії в Україні зросло на 55 відсотків.

Пошуки українською мовою на YouVersion зросли вдвічі на початку цього місяця з початку російського вторгнення в країну. Хоча початковими пошуковими термінами були «війна», «страх» і «тривога», слово «кохання» стало найпопулярнішим віршем у міру розвитку війни.

«Ці сім’ї переживають те, що більшість із нас не може собі уявити. У середині, ймовірно, найважчого періоду їхнього життя, вони звертаються до Біблії за розрадою, миром і надією», — сказав Грюневальд. «Для нас велика честь бути частиною того, щоб зробити Боже Слово доступним для Його людей у ​​їхній найбільший момент».

З моменту створення у 2008 році YouVersion стала доступною більш ніж 1900 мовами та була встановлена ​​на понад 545 мільйонах пристроїв.

Грюневальд сказав CBN News, що він створив додаток, щоб заохотити людей читати Боже Слово щодня.

Читайте також:

«Я просто намагався з’ясувати, як використовувати технології, щоб допомогти людям читати Біблію більш послідовно. І мав достатньо віри, щоб почати, спробувати щось, і, звичайно, те, що ми бачили, як Бог робить, є неймовірним. Наша віра зросла, але на самому початку ми не мали уявлення, чим вона стане», − сказав Грюневальд.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button