Світ

В Індії за «насильницьке навернення» заарештували пастора

Пастора домашньої церкви в Індії заарештували за «насильницьке навернення в християнство» і відпустили в той же день без будь-яких пояснень.

17 листопада поліція міста Сіхандерпура заарештували пастора місцевої громади під час недільного богослужіння. В дільниці його звинуватили в «примусовому наверненні до християнства», відмовившись надати докази або скарги місцевих, на підставі яких його могли затримати, повідомляє www.slovoproslovo.info посиланням на International Christian Concern.

«У дільниці мені ніхто не пояснив, чому мене заарештували. Не пред’явивши жодних доказів, мене взяли під варту, — зазначив служитель. – Я сказав поліцейським, що я нікого не примушую навертатися в християнство, і що люди приходять до церкви, щоб помолитися і послухати вчення з Біблії. Я пояснив, що нікого не примушую бути присутнім на молитвах».

21 листопада законодавча група подала в уряд штату Уттар-Прадеш законопроект «Про свободу релігії». На їхню думку, діючих положень Кримінального кодексу Індії недостатньо, щоб виключити навернення в іншу віру. Цей законопроект дозволить уряду штату контролювати релігійне навернення і карати тих, кого вони вважають винними в «примусовому наверненні».

Новий закон передбачає покарання за навернення «шляхом примусу, обману і шлюбу» до п’яти років позбавлення волі. Новий закон також вимагає, щоб релігійні місії, що займаються наверненням, а також окремі священники, які вчиняють обряди навернення, подавали заявки до місцевих магістратур за місяць до обряду.

Читайте також:

Аналогічні закони вже діють у восьми інших штатах Індії. Їх широко використовують індуїстські націоналісти для переслідування і залякування релігійних меншин, особливо християн.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button